Zofia Kmiecińska-Salska

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych

Absolwentka psychologii na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, ze specjalnością z zakresu wspierania rozwoju i kształcenia. Ukończyłam 4-letni całościowy kurs psychoterapii w nurcie systemowym w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie oraz przygotowanie pedagogiczne na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacyjnego na psychoterapeutę PTP.

Doświadczenie nabyłam podczas pracy w placówkach oświatowych, prywatnym centrum psychologiczno-pedagogicznym oraz prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży, osób dorosłych, a także psychoterapię rodzin. W swojej pracy oferuję wsparcie oraz pomoc osobom mierzącymi się z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami zachowania oraz trudnościami w sferze emocjonalnej, w relacjach interpersonalnych i w sytuacjach kryzysu życiowego. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum Autyzmu oraz zespołem Aspergera.

Pracuje głównie w podejściu systemowym, poddając swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.